Ben jij een zelfstandig ondernemer in de beautybranche en op zoek naar een fijne plek om jouw klanten te verwelkomen?
een plek waar je je zelfstandigheid kan behouden maar waar je ook deel uitmaakt van een gezellig en professioneel team met samen meer klanten en meer sfeer.
Momenteel werk ik alleen bij kapsalon Daisy’s Hairstyling en ook huur ik nog een stoel in een andere kapsalon ik ben er dus niet de hele week, het kan dus zijn dat we samen werken en soms ook alleen.
Vast huur bedrag per dagdeel, dag, week of maand
(Ligt aan hoeveel uren/dagen per week je komt) dit is incl. Stroom, water kosten zodat je weet waar je aan toe bent.
– Locatie: Hoornseweg 17-07 Middenmeer. vlak bij A7
(de kapsalon is op een bovenetage dus wel 1 trap)
– Beschikbaarheid: 7 dagen per week (uren zijn in overleg)
Interesse?
Neem snel contact met mij op om de mogelijkheden te bespreken en/of kom langs om de ruimte te bekijken en of het iets voor je is. Alles is bespreekbaar.
Tel:0657311798